Tworzymy historię z tym wartościowym forum

Odtwarzacze MP3

Tematy

Odpowiedzi

Wyświetlone

Ostatni Post

Którą fire polecicie aby mi przegrała vhs ?
Ymooo2 » 08.02.2014 00:10:02

7

44

polmar
15.02.2014 15:36:08

Ostatnio dodane posty

Sam zastanawiam się jak utrzymać w dobrej formie nasze rodzinne pamiątki, które były nagrane w czasach naszej młodości. Słyszałem, że można przegrać kasety vhs na dvd. Czy ktoś się orientuje gdzie można takie coś zrobić? Pilnie mi na tym zależy wobec tego też proszę o odpowiedzi.

Kiedyś trochę szukałem na temat w Internecie ale ciężko było cokolwiek innego odszukać ale może teraz to się zmieniło. Ja nagrałem kamerą po tym jak puściłem w odtwarzaczu. Jakość trochę nie do końca świetna ale zawsze mona zachować pamiątkę na długie lata. Jakbyś odnalazł coś to proszę podaj dane.

Od niedawna rozmyślam nad takim rozwiązaniem jednakże nie odszukałem nic konkretnego. Czy ktoś z użytkowników ma odpowiedź na nurtujące mnie pytanie? Potrzebuje pilnej pomocy, gdyż chce zarchiwizować kilka rodzinnych pamiątek. Do tej pory odszukałem kilka takich osób ale żądają oni kilkuset złotych od jednego nagrania vhs więc jest to trochę zbyt dużo jak dla mnie.

© Copyright Wartosciowe.wiescinaforum.biz.pl - Wszelkie Prawa Zastrzeżone - Polityka Prywatności

Partnerzy: Partner.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies. Więcej o plikach cookies oraz naszej polityce prywatności.