Tworzymy historię z tym wartościowym forum

Znacie jakiś ciekawy blog z szlakiem na rysy ?

Strona główna > Sport i Turystyka > Zwiedzanie > Znacie jakiś ciekawy blog z szlakiem na rysy ?

Znacie jakiś ciekawy blog z szlakiem na rysy ?

21.03.2017 00:30:05 

Dzień dobry. Co możecie powiedzieć na temat przełęczy pod chłopkiem? Liczę na rzetelne odpowiedzi, które mają odzwierciedlenie w rzeczywistości :)

21.03.2017 17:06:44 

Spodobała mi się dolina gąsienicowa szlaki, którymi mogłem do niej dotrzeć były bardzo zróżnicowane. W związku z tym wyprawa w tym kierunku nawet kilkukrotna miałaby spory sens z punktu widzenia miłośników gór. Polecam serdecznie ten kierunek :)

22.03.2017 11:26:19 

Miałem bardzo wiele wątpliwości, gdy opracowywałem samodzielnie swój szlak na morskie oko. Całe szczęście, że wszystko zakończyło się sukcesem, co mnie bardzo cieszy.

23.03.2017 19:06:08 

Moim kolejnym celem jest przełęcz pod chłopkiem. Przyznam szczerze, iż z satysfakcją zapoznałam się z informacjami, które odnalazłam w Waszych licznych wypowiedziach. Czytam dalej i liczę na więcej. Niezwykle dziękuję za wartościowe porady, które tu się pojawiają.

24.03.2017 14:03:50 

Mam wrażenie, iż dolina gąsienicowa szlaki posiada dość liczne. Z resztą możecie poczytać o tym ze strony specjalistów, którzy opisali tę dolinę tutaj: http://goryszlaki.blogspot.com/2016/12/dolina-gasienicowa-szlaki.html. Polecam tą lekturę przed wyjazdem, bo zawiera mnóstwo przydatnych info.

25.03.2017 09:58:55 

Zastanawiałem się długo nad tym, który z proponowanych szlaków na kościelec będzie odpowiadał moim potrzebom. Ostatecznie wybrałem ten, który miał zdecydowanie największą liczbę zwolenników. W pewnym sensie poszedłem na łatwiznę, a zarazem wybrałem sprawdzoną opcję.

Ostatnio dodane posty

Hej! Ktoś planuje wyjazd do Zjednoczonych Emiratów Arabskich? Czy możecie polecić biuro podróży z taką ofertą? Z góry dzięki za info!

Cześć! Ostatnio spędziłem wakacje na Malediwach, ale niestety nie skorzystałem z biura podróży. Kupiłem wycieczkę bezpośrednio. Świetne miejsce, ale pewnie z biurem podróży też byłoby fajnie.

Cześć! Zastanawiam się nad wakacjami na Kubie. Ktoś korzystał z biura podróży, które oferuje wakacje na Kubie? Chętnie posłucham Waszych doświadczeń!

© Copyright Wartosciowe.wiescinaforum.biz.pl - Wszelkie Prawa Zastrzeżone - Polityka Prywatności

Partnerzy: Partner.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies. Więcej o plikach cookies oraz naszej polityce prywatności.