Tworzymy historię z tym wartościowym forum

Muzeum w Poznaniu, co polecicie ?

Strona główna > Sport i Turystyka > Zwiedzanie > Muzeum w Poznaniu, co polecicie ?

Muzeum w Poznaniu, co polecicie ?

24.02.2016 00:10:15 

Które obiekty organizują urodziny dla dzieci w Poznaniu, szukam jakiegoś faktycznie oryginalnego miejsca, cena dla mnie nie gra roli. Dziękuję za pomoc.

24.02.2016 20:59:24 

Od lata możemy cieszyć się tymi atrakcjami w Poznaniu. Nie rozumiem tych, którzy jeszcze nie skorzystali z tego zaczarowanego miejsca, a inni przyjeżdżają do nas setki kilometrów by zaczerpnąć naszej kulturalnej rozrywki. Osobiście polecam:) Dzieci mają niesamowitą frajdę.

25.02.2016 19:23:43 

Akurat byłam tam i mogę polecić z zamkniętymi oczami to muzeum, którego projekt powstał właśnie na podstawie legend Poznania http://blubry6d.pl/2/121/poznanskie-legendy-w-6d-blubry-urodziny.html

26.02.2016 22:24:45 

Jak chcecie poznać legendy Poznania to tylko w tym muzeum. Tu podane są w niesłychanie oryginalny sposób. Największe wrażenie zrobiła na mnie makieta ratusza, całość jest niesłychanie dobrze zaaranżowana, szkoda, że nie ma więcej takich miejsc, bowiem chętnie się takie muzea odwiedza. Dla dzieci bombowa sprawa.

27.02.2016 15:25:40 

Jak ktoś szuka muzeum w poznaniu z oryginalną wystawą to też proponuję to właśnie. Miałam okazję być tam z rodzinką, świetny sposób, żeby zachęcić dziecko do chodzenia na różnego rodzaju wystawy:) Ta jest oryginalna, 3D z wrażeniami nawet zapachowymi. Po prostu trzeba tam pójść i tyle, nie da się tego opowiedzieć;)

28.02.2016 12:19:50 

To musi być rzeczywiście niesamowite miejsce. Jeszcze nie byłam, a od samego czytania dreszcze mam na plecach:) Lubie taką oryginalną rozrywkę i stale ze znajomymi odwiedzamy różne miejsca. Szkoda tylko, że to muzeum jest w Poznaniu, a gdzieś bliżej nas:( Będzie trzeba poczekać aż zrobi się trochę cieplej i przyjemniej na takie wycieczki.

Ostatnio dodane posty

Hej! Ktoś planuje wyjazd do Zjednoczonych Emiratów Arabskich? Czy możecie polecić biuro podróży z taką ofertą? Z góry dzięki za info!

Cześć! Ostatnio spędziłem wakacje na Malediwach, ale niestety nie skorzystałem z biura podróży. Kupiłem wycieczkę bezpośrednio. Świetne miejsce, ale pewnie z biurem podróży też byłoby fajnie.

Cześć! Zastanawiam się nad wakacjami na Kubie. Ktoś korzystał z biura podróży, które oferuje wakacje na Kubie? Chętnie posłucham Waszych doświadczeń!

© Copyright Wartosciowe.wiescinaforum.biz.pl - Wszelkie Prawa Zastrzeżone - Polityka Prywatności

Partnerzy: Partner.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies. Więcej o plikach cookies oraz naszej polityce prywatności.